KADIZADE 2018-12-07T12:22:51+00:00

Geçmiş ile geleceği aynı noktada buluşturan mimari yaklaşımı benimsemiş Kadızade Mimarlık, 2011 yılında Ankara’da kurulmuş; yurtiçinde ve yurtdışında pek çok başarılı projeye imza atmıştır.

Büyük ölçekli tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen Kadızade Mimarlık, araştırma odaklı çalışma prensibiyle bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik ve prestijli yapılar üretmeyi ilke edinmiştir.

Gerçekleştirdiği onlarca başarılı çalışmayla toplu konut projelerinden ticari yapılara, büyük ölçekli kentsel tasarım projelerinden dini yapılara kadar pek çok alanda yetkinlik ve deneyim kazanmış; mühendislik dalları ve peyzaj tasarımı gibi farklı disiplin ve uygulamaları tek çatı altında toplamıştır.

Alanında uzman mimar kadrosu ve güçlü çözüm ortaklarıyla anahtar teslim uygulamalar gerçekleştirmekte olan Kadızade Mimarlık, farklı coğrafyalarda da adından söz ettirerek uluslararası alanda söz sahibi olmayı hedefliyor.